Treća hrvatska šahovska liga Zapad 2006.
mj. |
klub |
bod. |
#1 |
#2 |
#3 |
#4 |
#5 |
#6 |
#7 |
#8 |
#9 |
10 |
1 |
VODNJAN, Vodnjan |
36.0 |
* |
3.0 |
.5 |
6.0 |
4.0 |
3.5 |
6.0 |
5.0 |
4.5 |
3.5 |
2 |
ULJANIK, Pula |
32.5 |
3.0 |
* |
3.5 |
2.0 |
3.0 |
4.0 |
3.5 |
5.5 |
3.5 |
4.5 |
3 |
CRIKVENICA, Crikvenica |
31.0 |
5.5 |
2.5 |
* |
3.0 |
4.0 |
3.0 |
3.5 |
3.0 |
4.0 |
2.5 |
4 |
OPATIJA, Opatija |
28.5 |
0.0 |
4.0 |
3.0 |
* |
4.5 |
3.5 |
3.5 |
2.5 |
4.0 |
3.5 |
5 |
PULA II, Pula |
28.5 |
2.0 |
3.0 |
2.0 |
1.5 |
* |
3.0 |
4.5 |
4.5 |
4.5 |
3.5 |
6 |
LABIN, Labin |
24.0 |
2.5 |
2.0 |
3.0 |
2.5 |
3.0 |
* |
2.0 |
3.5 |
2.0 |
3.5 |
7 |
RJEČINA, Dražice |
23.5 |
0.0 |
2.5 |
2.5 |
2.5 |
1.5 |
4.0 |
* |
2.5 |
4.5 |
3.5 |
8 |
MAESTRAL, Rijeka |
23.0 |
1.0 |
.5 |
3.0 |
3.5 |
1.5 |
2.5 |
3.5 |
* |
3.0 |
4.5 |
9 |
GORAN, Vrbovsko |
21.5 |
1.5 |
2.5 |
2.0 |
2.0 |
1.5 |
4.0 |
1.5 |
3.0 |
* |
3.5 |
10 |
LOŠINJ, Mali Lošinj |
21.5 |
2.5 |
1.5 |
3.5 |
2.5 |
2.5 |
2.5 |
2.5 |
1.5 |
2.5 |
* |
1. kolo (Pula, 2. travnja):
ŠK "PULA" II ŠK "LOŠINJ" 3,5:2,5
Denis Vretenar (I) Boris Tomić (I) 1/2
Nereo Butković (I) Boris Tirkajla (MK) 0:1
Jovan Desnica (II) Ludvig Grego (II) 0:1*
Edvard Glavaš (IV) Frančesko Knezić (II) 1:0
Dušan Bastijanić (MK) Edi Šimunić (III) 1:0
Želimir Rakić (MK) Darko Golek (II) 1:0
2. kolo (Mali Lošinj, 30. travnja):
ŠK "LOŠINJ" ŠK "GORAN" Vrbovsko 2,5:3,5
Boris Tomić (I) Dario Đurić (II) 1:0
Boris Tirkajla (MK) Zoran Vučinić (II) 1/2
Ludvig Grego (II) Nikola Mitrović (II) 1/2
Davor Golek (I) Srđan Dokmanović 1/2
Darko Golek (II) Ante Šepić 0:1
Ivan Volarić (III) Simeun Galić (vk) 0:1
3. kolo (Dražice, 7. svibnja):
ŠK "RJEČINA" Dražice ŠK "LOŠINJ" 3,5:2,5
Marin Relja Boris Tomić (I) 1/2
Božo Zrilić (MK) Boris Tirkajla (MK) 1:0
Mario Štefan Ludvig Grego (II) 0:1
Džemal Keserović (MK) Frančesko Knezić (II) 1/2
Božidar Turk (MK) Edi Šimunić (III) 1/2
Dragutin Kovačić Tomislav Okrugić (II) 1:0
4. kolo (Labin, 14. svibnja):
ŠK "LABIN" ŠK "LOŠINJ" 3,5:2,5
Jasenko Fabeta (I) Boris Tomić (I) 0:1
Davor Bakija (II) Boris Tirkajla (MK) 1/2
Slobodan Pilepić (I) Ludvig Grego (II) 1/2
Italo Rajković (III) Frančesko Knezić (II) 1/2
Božo Macura (III) Edi Šimunić (III) 1:0
Krunoslav Božičević (vk) Gvido Samardžić (IV) 1:0
5. kolo (Mali Lošinj, 21. svibnja):
ŠK "LOŠINJ" ŠK "OPATIJA" 2,5:3,5
Boris Tomić (I) Branko Lovrić (FM) 0:1
Boris Tirkajla (MK) Julijan Plenča (MK) 1:0*
Ludvig Grego (II) Teo Trošelj (MK) 0:1
Davor Golek (I) Elvis Klasan (MK) 1/2
Edi Šimunić (III) Sanjin Ružić (II) 1:0
Tomislav Okrugić (II) Dalia Kanceljak (MKž) 0:1
6. kolo (Pula, 1. listopada):
ŠK "ULJANIK" ŠK "LOŠINJ" 4,5:1,5
Milan Marčeta (MK) Boris Tomić (I) 1/2
Milorad Siljan (I) Boris Tirkajla (MK) 1/2
Zoran Račić (II) Ludvig Grego (II) 1/2
David Mrđen (MK) Frančesko Knezić (II) 1:0
Enio Pašalić (III) Neven Petrović (II) 1:0
Vladimir Ivetić (MK) Edi Šimunić (III) 1:0
7. kolo (Mali Lošinj, 8. listopada):
ŠK "LOŠINJ" ŠK "CRIKVENICA" 3,5:2,5
Boris Tomić (I) Goran Tomljanović (II) 1/2
Boris Tirkajla (MK) Marijan Zoričić (I) 1/2
Ludvig Grego (II) Darko Sertić (MK) 0:1
Davor Golek (I) Vladimir Fele (III) 1/2
Neven Petrović (II) Pavle Hegeduš (vk) 1:0
Tomislav Okrugić (II) Nikola Zoričić (vk) 1:0*
(Napomena: Crikvenica je pogrešno postavila 5. i 6. ploču.
Partija na 6. ploči završila je pobjedom N. Zoričića.)
8. kolo (Rubeši, 15. listopada):
ŠK "MAESTRAL" Rijeka ŠK "LOŠINJ" 4,5:1,5
Tina Trtanj-Lukenda (IMž) Boris Tomić (I) 1/2
Slaven Krklješ (MK) Boris Tirkajla (MK) 1:0
Boris Žilić (MK) Ludvig Grego (II) 1:0
Radoslav Derenčinović (MK) Frančesko Knezić (II) 1:0
Antonija Žilić (MKž) Neven Petrović (II) 0:1
Zoran Grba Tomislav Okrugić (II) 1:0
9. kolo (Mali Lošinj, 22. listopada):
ŠK "LOŠINJ" ŠK "VODNJAN" 2,5:3,5
Boris Tomić (I) Željko Žufić (MK) 1/2
Boris Tirkajla (MK) Adriano Voscilla (FM) 1/2
Ludvig Grego (II) Zlatko Konić (I) 0:1
Davor Golek (I) Ivan Banković (II) 1/2
Neven Petrović (II) Mladen Radolović (II) 1:0
Tomislav Okrugić (II) Mladen Terlević (II) 0:1
ŠK "LOŠINJ": Boris Tomić (I), Boris Tirkajla (MK), Frančesko Knezić (II), Edi Šimunić (III), Darko Golek (II), Ludvig Grego (II), Davor Golek (I), Ivan Volarić (III), Tomislav Okrugić (II), Gvido Samardžić (IV), Neven Petrović (II)