IV. šahovski turnir "Unije 2009."
Unije, 9. 8. 2009.
Poredak
mj ime drž kat Elo HŠS klub bod. 1 2 3 4 5
1 TIRKAJLA, Boris CRO MK 2156 2128 Lošinj 4.5 23:1 7:1 11:1 5:1 2:=
2 MUŠKARDIN, Mario CRO MK 2076 2121 Liburnija Rijeka 4.5 22:1 9:1 6:1 3:1 1:=
3 OSMANBEGOVIĆ, Suad SLO FM 2277 ŽŠK Maribor 4 10:1 15:1 4:1 2:0 6:1
4 OLJAČA, Manuel CRO II 1975 1976 Lošinj 4 12:1 8:1 3:0 16:1 7:1
5 OKRUGIĆ, Tomislav CRO II 1844 1950 Lošinj 4 21:1 13:1 15:1 1:0 10:1
6 KLOBUČAR, Davor CRO II 1900 Osijek 3 14:1 16:1 2:0 11:1 3:0
7 ALAVANJA, Denis CRO III 1823 Lošinj 3 18:1 1:0 12:1 9:1 4:0
8 LEBEN, Dušan SLO III Podpeč 3 27:1 4:0 14:1 13:1 9:0
9 SAMARDŽIĆ, Gvido CRO IV 1771 Lošinj 3 17:1 2:0 23:1 7:0 8:1
10 JERKOVIĆ, Edo CRO vk 1600 Lošinj 3 3:0 24:1 17:1 20:1 5:0
11 ŠANIĆ, Željko CRO vk 1648 Lošinj 3 25:1 20:1 1:0 6:0 15:1
12 NADALIN, Andrija CRO vk 1600 Unije 3 4:0 26:+ 7:0 19:1 16:1
13 ROTIM, Mato CRO IV 1681 Lošinj 3 29:1 5:0 22:1 8:0 18:1
14 ARŽENŠEK, Dušan SLO Ljubljana 3 6:0 25:+ 8:0 21:1 20:1
15 GOLEK, Darko CRO II 1815 Lošinj 2 28:1 3:0 5:0 17:1 11:0
16 POLE, Ivan CRO III 1721 Lošinj 2 26:1 6:0 18:1 4:0 12:0
17 MIHALIĆ, Jozo CRO vk 1600 Unije 2 9:0 21:1 10:0 15:0 0:+
18 ČENGOLOVIĆ, Jan CRO vk 1600 Zagreb 2 7:0 29:1 16:0 27:+ 13:0
19 NIKOLIĆ, Zala CRO vk 1600 Unije 2 0: 0: 27:+ 12:0 21:1
20 GADŽE, Jan SUI vk 1600 Zürich 1.5 24:= 11:0 29:+ 10:0 14:0
21 TERZIĆ, Dušan MNE 1600 Cetinje 1 5:0 17:0 24:+ 14:0 19:0
22 MOHORIĆ, Eni CRO vk 1600 Unije 1 2:0 28:+ 13:0 0: 0:
23 MOHORIĆ, Robi CRO vk 1600 Unije 1 1:0 27:1 9:0 0: 0:
24 ŠARAVANJA, Luka CRO vk 1600 Osijek .5 20:= 10:0 21:- 0: 0:
25 ROGELJ, Lovrenc SLO vk 1600 Ljubljana 0 11:0 14:- 0: 0: 0:
26 MIHALIĆ, Dražen CRO vk 1600 Unije 0 16:0 12:- 0: 0: 0:
27 MANDIĆ, Luka CRO vk 1600 Velika Gorica 0 8:0 23:0 19:- 18:- 0:
28 GRACIN, Bruno CRO vk 1600 Zagreb 0 15:0 22:- 0: 0: 0:
29 NOVAK, Luka CRO vk 1600 Zagreb 0 13:0 18:0 20:- 0: 0:
Tempo igre: 15 min.
Sudac: Bojan PURIĆ (Mali Lošinj)
Organizatori: ŠK Lošinj, Mjesni odbor Unije, "Kalk Unije"